Kuželkářský oddíl TJ Sokol Husovice se nachází v brněnské městské části Husovice, sídlící na adrese: Dukelská 9.
Na této adrese popravdě nenajdete přímo naši kuželnu, ale husovickou sokolovnu. Její fotografie je pořízena z velkého parkoviště, kde bez problémů zaparkujete svá vozidla. Přímo před sokolovnou se nachází i zastávka MHD (BUS, TRAM i trolejbus, zastávka: Tomkovo náměstí).
Aby jste došli na samotnou kuželnu, musíte sokolovnou projít. Další fotografie ji proto zachycuje v pozadí i s dveřmi, kterými ze sokolovny vycházíte. Chodník vás pak už zavede přímo na kuželnu. Ten ovšem pokračuje dál, vede podél celé délky kuželny (více než 50 m) a dovede vás k tenisovým kurtům či na volejbalová hřiště.

 


Samotná kuželna stojí na místě staré dvoudráhy, kterou od roku 2007 vystřídala nově vzniklá, moderní čtyřdráhová segmentová kuželna od firmy Pro-Tec. Plně automatizovaná kuželna nabízí: termotiskárny, přešlapy, měření rychlosti koule, alfanumerické displeje se jmény hráčů, či aktuální zobrazení celkového výkonu zápasu, je tu i kamera pro živý přenos ze zápasů, audio zařízení, stejně tak jako PC s tiskárnou pro obsluhu. Kromě toho kuželna nabízí hlediště s více než padesáti místy k sezení, dále čtyři samostatné šatny včetně sprch, klubovnu s drobným občerstvením a posezením. V klubovně se nachází i kulečníkový stůl na karambol.